GYVŪNAI VISIEMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GYVŪNAI VISIEMS

Forumas apie gyvūnus.!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Nuomonė apie forumą

Go down 
+6
fearless.
Dilius.
Chess.
Blūūty
Jessica
Ekelis.
10 posters
AutoriusPranešimas
Ekelis.
Kas yra visur, to nėra niekur
Ekelis.


karma 502
`parašiau : 43766
`užsiregistravau : 2011-07-31
`amžius : 27

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyAntr. 06 19, 2012 3:55 pm

Jūsų nuomonė apie "gyvūnai visiems" forumą! :)
Atgal į viršų Go down
https://gyvunai-visiems.lithuanianforum.com
Jessica
Gulbė
Gulbė
Jessica


karma 144
`parašiau : 10810
`užsiregistravau : 2011-07-31
`amžius : 28
`miestas : Džonava

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyAntr. 06 19, 2012 4:14 pm

As pilma! As pilma! 38
Pirmiausia: šio forumo dėka patirta daug gerų dalykų, daug gerų prisiminimų ir net draugų įsigijau! Va, jau nauda šio forumo.
Manau, jog šis forumas yra begalo visapusiškas ir naudingas, nes tiek daug informacijos apie gyvūnus vienoje vietoje sunku būtų rasti 137
Taip pat, čia renkasi gyvūnų mylėtojai, o tie, kas myli gyvūnus, šiaip jau mldc žmonės yra 127
Ir tikrai nemanau, jog jei jau lankaisi šiame forume, tai švaistai laiką. Ilgiau užsibūnant šiame forume, daugiau sužinai apie įvairaus plauko gyvūnus ir sutinki begalo įdomių asmenybių!
Šiam kartui tiek 124

Su pasididžiavimu esant GVF nare,

Justukas 3
Atgal į viršų Go down
http://mmerkurijuss.blogspot.com/
Blūūty
Katė
Katė
Blūūty


karma 27
`parašiau : 560
`užsiregistravau : 2012-03-13

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyKv. 06 21, 2012 6:12 pm

Mielas, draugiškas ir labai aktyvus forumas.  36  Su įdomiais, kūrybingais nariais. Kurie visada ras kuo pasidalinti ir ką papasakoti. Forume galima surasti naudingos, įdomios medžiagos apie gyvūnus, pakelti nuotaiką įvairiuose žaidimuose.

Štai mano nuomonė apie GV.


Paskutinį kartą redagavo Blūūty, Pir. 04 14, 2014 7:47 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Chess.
Katė
Katė
Chess.


karma 13
`parašiau : 725
`užsiregistravau : 2011-10-06
`amžius : 24
`miestas : Vilniaus kaimas

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyPen. 06 22, 2012 9:59 am

Aktyvus, linksmas ir draugiškas forumas.
Atgal į viršų Go down
http://manograuzikas.forumlt.com
Dilius.
Net jei esi angelas - visada atsiras kažkas, kam nepatiks tavo sparnų šažėjimas.
Dilius.


karma 382
`parašiau : 30301
`užsiregistravau : 2011-07-31
`amžius : 28

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyŠt. 06 23, 2012 12:20 pm

GVF - geriausias virtualusis forumas!! Nuomonė apie forumą 3827031138
Aktyvumu nesiskundžiam, gerais nariais taip pat.
Labais smagu, kad mes jau švenčiam vienerius metukus, ir vis dar esam nepamiršti ir tokie aktyvūs! Nuomonė apie forumą 3446682104
Labiausiai turėtume dėkoti Ekeliui. ir Jessicai., nes be jūsų šito forumo net nebūtų. O dabar tik įsijungti PC, ir iškart kyla noras patikrinti kas naujo pas jus. ^^
Man asmeniškai, didelė garbė būti moderatorei, ir padėti šiam forumui. :3
Kalbant apie narius - jūs žiauriai draugiški! Visada atėjus čia galima pasikelti sau nuotaiką. :) Nuomonė apie forumą 2282034001
Apskritai forume pilna diskusijų, naudingos informacijos apie gyvūnus ir ne tik. :D Ech, smagu. Nuomonė apie forumą 1219400558
Forumui norėčiau palinkėti ilgai ilgai išlikti tokiu pat šauniu :) Ekeliui, kaip ir iki šiol taip visa širdim būti jam atsidavusiam . :)
SĖKMĖS.! Nuomonė apie forumą 715328997
Atgal į viršų Go down
fearless.
Žuvis
Žuvis
fearless.


karma 2
`parašiau : 133
`užsiregistravau : 2011-10-30
`amžius : 24
`miestas : Klaipėda

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptySk. 06 24, 2012 7:42 pm

Taip, šis forumas yra labai aktyvus, fainas, gražus, linksmas... Tik atėjus į jį matai kaip nariai aktyviai dalyvauja forumo veikloje, šaunu ! 3 Linkiu sėkmės ir išlikti tokiems patiems ! 173
Atgal į viršų Go down
delete.
Dramblys
Dramblys



karma 62
`parašiau : 3234
`užsiregistravau : 2012-07-07

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyPir. 07 09, 2012 9:33 am

Šitame forume yra labai draugiškų žmonių  11


Paskutinį kartą redagavo delete., Št. 01 04, 2014 1:51 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Silver.~
Katė
Katė
Silver.~


karma 5
`parašiau : 566
`užsiregistravau : 2012-07-13
`amžius : 23

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyPen. 07 13, 2012 12:45 pm

Prisiregistravau labai labai labai neseniai ir jau spėjau pamėgti šitą forumą 3 . Tikėkimės man čia patiks 19 144 , beje, smailai labai gražūs :D.
Atgal į viršų Go down
Inactivated..!..*
Nariai
Nariai



karma 1
`parašiau : 3
`užsiregistravau : 2012-08-28

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyAntr. 08 28, 2012 5:49 pm

Sveiki, šis forumas tikrai mielas ir jaukus, matosi aktyvus, aš čia tik neseniai prisiregistravau taigi dar neviską suprantu, bet pabandysiu perprasti ir taip pogi būti aktyvi! Ačiū, kūrėjams/ui kad sukūrė tokį mielą forumą :)))
Atgal į viršų Go down
Dilius.
Net jei esi angelas - visada atsiras kažkas, kam nepatiks tavo sparnų šažėjimas.
Dilius.


karma 382
`parašiau : 30301
`užsiregistravau : 2011-07-31
`amžius : 28

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyAntr. 08 28, 2012 5:53 pm

Inactivated..!..* rašo:
Sveiki, šis forumas tikrai mielas ir jaukus, matosi aktyvus, aš čia tik neseniai prisiregistravau taigi dar neviską suprantu, bet pabandysiu perprasti ir taip pogi būti aktyvi! Ačiū, kūrėjams/ui kad sukūrė tokį mielą forumą :)))
Labas, malonu čia Tave matyti :))
atėjai su labai gerais norais :))
jei kas neaišku visada gali rašyti man, Symphony arba Ekeliui :)
Atgal į viršų Go down
Jessica
Gulbė
Gulbė
Jessica


karma 144
`parašiau : 10810
`užsiregistravau : 2011-07-31
`amžius : 28
`miestas : Džonava

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyAntr. 11 06, 2012 6:06 pm

Jei numanot, kad nenuviliosit narių, tai kodėl rašyti? Ir net ne į tam skirtą temą?:D
Apsikeiskit banneriais su mumis ir vsikas :/
Atgal į viršų Go down
http://mmerkurijuss.blogspot.com/
masterpiece
Asilas
Asilas
masterpiece


karma 70
`parašiau : 4000
`užsiregistravau : 2011-09-21
`amžius : 27
`miestas : Švenčionėliai.

Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą EmptyAntr. 01 29, 2013 5:09 pm

Kad jau per visus kampus nuomonę reiškiu tai ir čia pareikšiu. Esu senbuvė. (drįsiu taip pasivadint)
Šitą forumą per skype man pareklamavo Ekelis. ir atvirai sakau, man pasidarė įdomu ne dėl to, kad gyvūnų forumas, dėl to, kad forumer yra vaikinas.:DD (jec kaip durnai skamba).
Prisiregistravau ir man pradėjo čia labai patikt!
Buvau apleidus forumą ilgam laikui, bet Shi! man parašydama, vis primindavo apie forumą, koks jis naujas, aktyvus ir t.t. ir nusprendžiau užeit pažiūrėt ir likau va.
Jungiu pc ir iškart į GV.
Chebryt, esat šaunuoliai, kad taip ilgai išlaikėt ir rūpinatės forumu. LAIKYKIT DAR ILGIAU.
Ekeli, o Tau superpagarba. Nes matosi, kad šitas forumas Tau tikrai rūpi, o ne šiaip "sukūriau forumą, o jūs tvarkytkitės"
Sėkmės taip ir toliau!!! 35
:))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nuomonė apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonė apie forumą   Nuomonė apie forumą Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nuomonė apie forumą
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
GYVŪNAI VISIEMS :: 

gyvunai-visiems.lithuanianforum.com

 :: Labas!
-
Pereiti į: